Zapożyczenie, którym jest fordanserka to zupełnie nowe określenie i na pierwszy rzut niemal każdemu posługującemu się angielskim, kojarzy się z dance czyli tańcem. Zatem są to dziewczyny tańczące na przyjęciach firmowych, w roli hostessy do tańca. Tańczące hostessy to dziewczyny, które obowiązkowo są jak najlepiej przygotowane przez stylistkę i charakteryzatorów, odpowiednio do imprezy, na jaką są wybierane. Tańczące hostessy w Kielcach stanowią luksusową ozdobą wieczoru oraz imprezy. Tancerki na imprezy firmowe są dobierane przez agencje zrzeszające hostessy dość szczegółowo. Są nimi zazwyczaj ładne panie lubiące kontakty towarzyskie, pełne pogody ducha, z wyjątkową urodą, posiadające charyzmę, jak również posługujące się językami obcymi. Taniec na przyjęciach firmowych, podczas bankietu czy balu, pełni znacznie większą wagę.

Idealne przyjęcie wymaga odpowiedniego przygotowania i właściwej oprawy. Kiedy dekoracje zdobią już stoły, kucharze przyrządzają wyśmienite potrawy a muzycy stroją instrumenty warto zadbać również o niezwykłą atmosferę spotkania. Tu właśnie zaczyna się rola fordanserek. Ich zadaniem jest uatrakcyjnienie zarówno imprezy w klubie jak i eleganckiego eventu czy też spotkania z tematem przewodnim. Pogoda ducha dziewczyn sprawia, że goście czują się wspaniale i komfortowo. Nasze tańczące hostessy tak pokierują przyjęciem aby spełniło oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Sprawdzą się jako partnerki do tańca a ich przebojowość i energia dodadzą odwagi nawet najbardziej nieśmiałym uczestnikom.

Korzyści jakie płyną z zatrudnienia profesjonalnych fordanserek jest wiele. Tańczące hostessy stanowią doskonałe towarzystwo i zapewniają miłą atmosferę wieczoru. Podczas kameralnych imprez wyróżniają się nienaganną prezencją, uświetniając wydarzenie. Nasze dziewczęta zachwycają atrakcyjnym wyglądem, błyskotliwością i inteligencją. Potrafią rozmawiać na każdy temat i oczarować gości wysoką kulturą osobistą. Ważne jest, że każda z dziewcząt swoim zapałem potrafi „zarazić” obecnych, dodać im pewności siebie i wprowadzić do zabawy nutę szaleństwa. Tańczące hostessy podejdą do gości z wyczuciem, dostosowując się do ich oczekiwań. Są doskonałymi animatorkami podczas konkursów. Ich otwartość sprawia, że uczestnicy czują się swobodnie i chętnie dołączają do bawiącego się towarzystwa.

Polecamy szczególnie na imprezy z przewagą mężczyzn.

 

 

Menu

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress